Portrety ze zdjęcia w Drewnie

R E G U L A M I N   SKLEPU INTERNETOWEGO portretywdrewnie.pl

 

Regulamin sklepu

1. Składanie zamówień

2. Warunki dostawy

3. Bezpieczeństwo przesyłki

4. Warunki płatności

5. Ochrona danych osobowych

6. Odpowiedzialność sprzedawcy

7. Ceny i rabaty

8. Zwroty

 

1. Składanie zamówień

Zamówienie przyjęte za pośrednictwem sklepu internetowego www.portretywdrewnie.pl, sprzedawca potwierdzi telefonicznie lub mailowo.  Zamówienie składane jest na odpowiednim formularzu umieszczonym na stronie internetowej. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji w przypadku zamieszczenia na formularzu zamówienia niekompletnych lub błędnych danych.
W przypadku zakupu portretu ze zdjęcia należy przesłać jedną lub kilka fotografii osoby (bądź miejsca lub przedmiotu), której portret ma zostać wykonany na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po zaakceptowaniu zdjęć zostanie wysłany e-mail o rozpoczęciu prac nad zamówionym portretem.  CZAS REALIZACJI JEST LICZONY OD DNIA ZAAKCEPTOWANIA PRZESŁANYCH ZDJĘĆ W FORMIE ELEKTRONICZNEJ.
 UWAGA: Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko przed jego wysłaniem.

 

2. Warunki dostawy

W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi 1-14 dni roboczych (w zależności od wybranego produktu). W PRZYPADKU ZAKUPU PORTRETU ZE ZDJĘCIA CZAS REALIZACJI JEST LICZONY OD DNIA ZAAKCEPTOWANIA PRZESŁANYCH ZDJĘĆ W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z informacją o numerze zamówienia, którego one dotyczą. Staramy się, aby zamówiony portret był wysłany najszybciej jak to tylko możliwe. Wyjątek stanowią gotowe portrety (obrazy), które wysyłane są w ciągu 24-48h. Istnieje możliwość obserwacji, co dzieje się z zamówioną przesyłką sprawdzając to na stronie firmy kurierskiej. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. Zamówień do realizacji za granicą dotyczą oddzielne zasady terminowe i cenowe.

 

3. Bezpieczeństwo przesyłki

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa firmy lub mieszkania w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy firmą kurierską. Zamówiony towar jest wysyłany w opakowaniu zabezpieczającym produkty w czasie transportu. Dokładamy wszelkich starań do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki.

Zasady odbioru przesyłki

3.1. Przed przybyciem kuriera:
a) Klient oczekujący na przesyłkę powinien przed przybyciem kuriera przygotować narzędzie, którym będzie mógł przeciąć taśmy i opakowanie zewnętrzne przesyłki w celu sprawdzenia zawartości
b) jeśli w trakcie zamawiania Klient wybrał opcję płatności “płatność przy odbiorze” należy przygotować kwotę do zapłaty

3.2. W obecności kuriera:
a) po przyjeździe kuriera należy w obecności kuriera sprawdzić stan zewnętrzny przesyłki
b) pokwitować i opłacić przesyłkę (jeśli nie była opłacona wcześniej przelewem)
 

Polecamy w obecności kurier rozpakować i sprawdzić stan oraz kompletację zawartości przesyłki.

Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości typu: uszkodzenia mechaniczne, niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody.

W protokole kurier powinien odnotować poniższe dane:

- informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania (karton, wypełnienie)
- informacje o uszkodzeniach (które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone)

Zaistniałe zdarzenie prosimy zgłosić telefonicznie, mailowo lub listem.

Prosimy o przesłanie  kopii protokołu szkody mailem lub pocztą do siedziby firmy.

 

4. Warunki płatności

Na etapie zamawiania produktu Klient wybiera jeden z trzech sposobów płatności:

a) "PRZEDPŁATA NA KONTO" czyli klient wpłaca kwotę za towar na konto

PBS Września

Stolarstwo Zbigniew Dragon

Nr konta 76 9681 0002 2202 5898 0131 6433

 
b) "Odbiór osobisty w punkcie" czyli klient wpłaca kwotę za towar podczas osobistego odbioru towaru w jednym z punktów odbioru lub w innym uzgodnionym wcześniej miejscu.
c) "Wysyłka pobraniowa kurierem" czyli klient płaci kwotę za towar kurierowi w momencie dostarczenia paczki.

5. Ochrona danych osobowych

Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez www.portretywdrewnie.pl w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Dane korespondencyjne wykorzystujemy również do prowadzenia ewidencji klientów, rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu www.portretywdrewnie.pl. Ujawnione informacje personalne nie będą nigdy przekazane przez portretywdrewnie.pl osobom trzecim oraz innym firmom nie wchodzącym w skład www.portretywdrewnie.pl Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. UWAGA! Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów www.portretywdrewnie.pl a konto w sklepie internetowym www.portretywdrewnie.pl zostanie zamknięte. Składając zamówienie w Sklepie, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie  oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
W przypadku wyrażenia przez Klienta dodatkowych zgód, jego dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep lub partnerów handlowych Sklepu w celu informowania Klienta o nowych towarach, promocjach i usługach dostępnych w Sklepie lub u ww. partnerów.
Klienci Sklepu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia.

 

6. Odpowiedzialność sprzedawcy

Całą odpowiedzialność za działanie sklepu www.portretywdrewnie.pl ponosi jego wyłączny właściciel:

Stolarstwo Zbigniew Dragon
Mikuszewo 55a
62-320 Miłosław

NIP: PL 789-100-16-82

Serwis www.portretywdrewnie.pl w wypadku dostarczenia uszkodzonego lub niezgodnego z zamówieniem produktu/produktów  zobowiązuje się do ich wymiany na swój koszt.

 

7. Ceny i rabaty

Ceny w sklepie są podane w cenach brutto.

Podczas stałej współpracy i osiągnięciu pewnego pułapu zakupów będą przyznawane stałe rabaty specjalne. 

 

8. Zwroty

Klient ma 14 dni na zwrot zamówionego produktu bez podania przyczyny. Koszt wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Właściciej sklepu w ciągu 14 dni zwróci wartość zamówienia na konto klienta.

UWAGA
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli a w serwisie www.portretywdrewnie.pl zostały umieszczone ze względów informacyjnych.